ispe-logo 1

ISPE (International Society for Pharmaceutical Engineering) jest największą na świecie organizacją non-profit, której celem jest kształcenie specjalistów i rozwój produkcji farmaceutycznej. Założona została w 1980 roku, dziś w ISPE zrzeszonych jest ponad 25 tys. Członków w 90 krajach. Tworzy wyjątkowe warunki do wymiany pomysłów, doświadczeń i wiedzy.

1376354_1403840359846584_1087011498_n

ISPE Poznań jest drugą w Polsce sekcją studencką organizacji. Działamy przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Działamy według koncepcji połączenia doświadczenia i wiedzy naszych opiekunów z naszą studencką energią.

Nieważne, czy jesteś studentem, pracownikiem naukowym, czy po prostu interesujesz się przemysłem farmaceutycznym. Wszystkich nas łączy pragnienie poszerzania swoich umiejętności i wiedzy.

Dobrze trafiłeś. Dołącz do nas, albo po prostu odwiedź nas na najbliższym spotkaniu.