Jak wyglądał marzec ?

W trudnych czasach pod względem organizacji jakichkolwiek działań jako ISPE staramy się, abyście Wy członkowie mieli stałą możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach. Marzec był miesiącem, w którym postaraliśmy zapewnić jak największą aktywność i wdrożyć pomysły w celu wzbogacenia wiedzy oraz umiejętności.

W dalszym ciągu odbywały się webinary „Odkryj nieodkryte – ścieżki kariery w AstraZeneca Pharma Poland”. Przybliżyło to uczestniczącym wiedzę na temat struktury badań klinicznych oraz możliwości dalszego rozwoju kariery w tej dziedzinie w jednostkach firmy AstraZeneca.

4 marca – „Badania Kliniczne? A po co nam to!?”
11 marca – „Dyplom w ręce i co dalej? Możliwe ścieżki kariery – Nauki o życiu
i Zarządzanie projektami”
18 marca –
„Programowanie, Statystyka i AI – nieoczywista kariera w BigPharma”
25 marca – „Czy dla mnie też znajdzie się miejsce? – HR, Finance i inne działy AstraZeneca”

6 marca

Odbyło się szkolenie z podstaw obsługiwania się program MS Excel, dla członków ISPE. Szkolenie odbyło się dzięki Pani Monice Falskiej, która zaprezentowała wiele ciekawych rozwiązań, aby dobrze i sprawnie wykonywać działania w owym programie oraz wykorzystać to do codziennej pracy.

20 marca

Pan Wojciech Janus, który pracuje w firmie CCTS oraz jest doświadczonym szkoleniowcem przeprowadził szkolenie z ICH GCP. Będąc w tematyce Badań Klinicznych dało Nam to możliwość zaznajomienia się z zasadami GOOD CLINCAL PRACTICE. Forma tego szkolenia była interaktywna więc każdy kto chciał mógł wchodzić w dyskusję oraz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.

23 marca

Z kolei w tym dniu odbyło się comiesięczne spotkanie ISPE. Pani dr Paulina Skupin-Mrugalska wygłosiła dla nas wykład pt. „Zastosowanie liposomów jako układów teranostycznych oraz rozwój liposomów do terapii niedrobnokomórkowego raka płuca z mutacja EGFR”.  Każdy członek naszej organizacji miał możliwość dowiedzenia się jaki jest aktualny stan wiedzy na temat liposomów oraz w jaki sposób i dlaczego liposomy znalazły zastosowanie w leczeniu nowotworów. Poruszone zostały także kwestie najnowszych odkryć z zakresu liposomów, oraz badań jakie odbywają się w Stanach Zjednoczonych.

Wszystko odbywało się stety/niestety w formie online, ale mamy nadzieję, że każdy uczestniczący w którymkolwiek wydarzeniu wyniósł równie dużo co miałoby miejsce w formie stacjonarnej. Wszystkim aktywnym członkom dziękujemy za frekwencje ! ŻYCZYMY WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA 🙂