Warsztaty w GlaxoSmithKline

Dzięki współpracy z Naszym Opiekunem z ramienia przemysłu, Doktorem Inżynierem Mariuszem Koprasem, Menedżerem Wsparcia Laboratoryjnego i Osobą Wykwalifikowaną w firmie GlaxoSmithKline 8 maja zaproszeni zostaliśmy przez GSK do siedziby firmy przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu na warsztaty pt. „Aspekty rejestracyjne i jakościowe w przemyśle farmaceutycznym”.
Zostaliśmy wspaniale przyjęci i dzięki ogromnemu zaangażowaniu specjalistów w swoich dziedzinach mogliśmy zdobyć wiele cennej wiedzy i doświadczeń. W czasie naszej wizyty pracownicy Działu Rejestracji Leków opowiedzieli nam o procedurach badań i rejestrowania nowych leków, przygotowali wiele ciekawostek z historii firmy i Rejestracyjną Familiadę. W Dziale Kontroli Jakości podziwiać mogliśmy jakim badaniom z wykorzystaniem nowoczesnych technologii podlegają surowce farmaceutyczne i gotowe produkty. Dział Procesów Jakościowych przygotował dla nas wiele informacji w zakresie organizacji pracy firmy, dobrej praktyki wytwarzania czy zgłaszania działań niepożądanych. 
Nie zabrakło wielu ciekawostek, informacji o ofercie stażu czy pracy w GSK. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie i takie wspaniałe przyjęcie, z którego wszyscy z pewnością wiele wynieśliśmy. Wydarzenia tego typu pomagają nam wszystkim poznać pracę firm farmaceutycznych i innych organizacji od wewnątrz i ułatwiają wybory dotyczące naszej przyszłej kariery zawodowej.       
Jeżeli Ty również w przyszłości chciałbyś brać udział w tego typu wydarzeniach, nie wahaj się ani chwili i dołącz do ISPE, zapraszamy! 

Dodaj komentarz