Zjazd Kół Studenckich ISPE

12894472_10209294058531871_278985935_oW dniach 13-14.05.2016 będziemy mieć przyjemność organizacji II Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Studenckich ISPE. Wydarzenie będzie się składać z dwóch części.

Warsztaty Jakości

Pierwszą częścią zjazdu będą Warsztaty Jakości, które odbędą się w firmie GlaxoSmithKline. Będą one doskonałą okazją do zapoznania się z zakresem pracy działów Kontroli Jakości i Zapewnienia Jakości. Stworzą one uczestnikom możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami i poznania metodyki prowadzonych badań.

Wykłady

Druga część składać się będzie z sześciu wykładów. Swoje wystąpienia przedstawią:
prof. dr hab. inż. Ryszard Andruszkiewicz (Politechnika Gdańska),
dr n. farm. Jerzy Jambor (Phytopharm Klęka S.A.),
prof. dr hab. Mariusz Jaskólski (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu/Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk),
dr n. farm. Anna Krause (PozLab sp. z o.o),
dr n. farm. Andrzej Ostrowicz ,
prof. dr hab. n. farm. Stanisław Sobiak (Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu).

Inne atrakcje

W piątek wieczorem przewidziane jest zwiedzanie Poznania oraz impreza integracyjna w jednym z poznańskich klubów.

Więcej informacji na ten temat będzie się ukazywać na bieżąco, na stronie wydarzenia w serwisie Facebook: